;

Set Filxhane caji

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Great Season Gjendja: Ne Stok

  • Nje set me 6 filxhane caji kaq i bukur dhe i vecante, me pjata ne forme rethore prej porcelani me dizenjo festive ne ngjyre te bardhe me babagjyshin e Vitit Te Ri, Vijne ne nje paketim mjaft elegant, Qe edhe qerasjet tuaja te marrin kuptimin e duhur gjate diteve te festave!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje set me 6 filxhane caji kaq i bukur dhe i vecante, me pjata ne forme rethore prej porcelani me dizenjo festive ne ngjyre te bardhe me babagjyshin e Vitit Te Ri, Vijne ne nje paketim mjaft elegant, Qe edhe qerasjet tuaja te marrin kuptimin e duhur gjate diteve te festave!

Great Season

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.