;

Toster Sonifer 2 ne 1

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Toster Sonifer 2 ne 1 Modeli: SF-6075, Nje paisje qe do ju embelsoje jete ne kuzhine, Me 2 pllaka lehtesisht te ndryshueshme: dizenjuar per pjekjen e biskotave dhe kekeve te vegjel qe jane kaq te shijshem, Sigurohen qe te mos ngjisni, teper e thjeshte ne perdorim mjafton thjesht te hidhni brumin e pergatitur, me indikator drite, Fuqia: 800 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Toster Sonifer 2 ne 1 Modeli: SF-6075, Nje paisje qe do ju embelsoje jete ne kuzhine, Me 2 pllaka lehtesisht te ndryshueshme: dizenjuar per pjekjen e biskotave dhe kekeve te vegjel qe jane kaq te shijshem, Sigurohen qe te mos ngjisni, teper e thjeshte ne perdorim mjafton thjesht te hidhni brumin e pergatitur, me indikator drite, Fuqia: 800 W.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.