;

Kosh Buke

(0 Vleresime)

790 Lekë 990 Lekë (-20%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Kosh Buke Kodi: VP0720, prej pëlhure pambuku dhe mikrofibrash me cilësi të lartë, ideal per ruajtjen e bukes apo produkteve te ndryshme, Dizanj i bukur ne ngjyre blu, Lahet lehtesisht ne 40 grade, Dimensione: 21 x 27 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kosh Buke Kodi: VP0720, prej pëlhure pambuku dhe mikrofibrash me cilësi të lartë, ideal per ruajtjen e bukes apo produkteve te ndryshme, Dizanj i bukur ne ngjyre blu, Lahet lehtesisht ne 40 grade, Dimensione: 21 x 27 cm.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.