;

Baze Mbeshtese Per Prerje

(0 Vleresime)

1,890 Lekë 2,990 Lekë (-37%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Baze mbeshtese per prerje Kodi: VP0597, Prej druri bambu te qendrueshem, Per prerjen e te gjitha llojeve te ushqimeve ne kuzhinen tuaj, Dizanj teper modern, Dimensione: 45 x 30 x 2 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Baze mbeshtese per prerje Kodi: VP0597, Prej druri bambu te qendrueshem, Per prerjen e te gjitha llojeve te ushqimeve ne kuzhinen tuaj, Dizanj teper modern, Dimensione: 45 x 30 x 2 cm.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.