;

Batanije Planica

(0 Vleresime)

7,990 Lekë 14,990 Lekë (-47%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Batanije Planica, Kodi: VP0805, teper e ngrohte e cila do t'ju përkëdhel me rehati dhe ngrohtësi në muajt më të ftohtë të dimrit, material 100% leshi me mbulese pambuku e cila rregullon temperaturen e trupit dhe largon lagështinë gjatë gjumit. Ngjyre bezhe, Dimensione: 200 x 200 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Batanije Planica, Kodi: VP0805, teper e ngrohte e cila do t'ju përkëdhel me rehati dhe ngrohtësi në muajt më të ftohtë të dimrit, material 100% leshi me mbulese pambuku e cila rregullon temperaturen e trupit dhe largon lagështinë gjatë gjumit. Ngjyre bezhe, Dimensione: 200 x 200 cm.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.