;

Batanije Aurum

(0 Vleresime)

2,840 Lekë 7,490 Lekë (-62%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Batanije Aurum, Kodi: VP0742, Me nje dizanj te bukur elegant, Material i bute pambuku dhe mikrofiber me cilësi të lartë, E pershtashme në dhomën e gjumit, dhomën e ndenjes apo per ta marr me vete ne udhetim, Lahet ne 30 grade, Dimensione: 150 x 200 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Batanije Aurum, Kodi: VP0742, Me nje dizanj te bukur elegant, Material i bute pambuku dhe mikrofiber me cilësi të lartë, E pershtashme në dhomën e gjumit, dhomën e ndenjes apo per ta marr me vete ne udhetim, Lahet ne 30 grade, Dimensione: 150 x 200 cm.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.