;

Bluze Per Femije

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Fashion Kids Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femije, me dizenjo kaq te bukur me dre dhe babagjyshin e Vitit te Ri, ideale per festat e fundvitit, Material qe i mban ngrohte, Per moshat: 3-7 vjec!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femije, me dizenjo kaq te bukur me dre dhe babagjyshin e Vitit te Ri, ideale per festat e fundvitit, Material qe i mban ngrohte, Per moshat: 3-7 vjec!

Fashion Kids

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.