;

Set Tualeti Me 6 Aksesore

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Nje set kaq praktik dhe i kompletuar per tualetin tuaj, Me 6 aksesore te ndryshem: Kosh i madh me kapak per rroba, kosh i hapur per rroba, kosh per mbajtjen e detergjenteve, kosh mbeturinash, kosh me doreze dhe furce pastruese. Material plastike, Dizanj i bukur me thurje qe do i shtoje bukuri ambintit tuaj!
Sasia
Raporto

Kodi: #43280

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Nje set kaq praktik dhe i kompletuar per tualetin tuaj, Me 6 aksesore te ndryshem: Kosh i madh me kapak per rroba, kosh i hapur per rroba, kosh per mbajtjen e detergjenteve, kosh mbeturinash, kosh me doreze dhe furce pastruese. Material plastike, Dizanj i bukur me thurje qe do i shtoje bukuri ambintit tuaj!

Kitchen & Home