;

Shtrydhese Shege

(0 Vleresime)

6,490 Lekë 9,990 Lekë (-35%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Shtrydhese frutash manuale, Ideale per shege dhe agrume, per leng te fresket plot vitamina cdo dite, Material inok i cilesise se larte, Kembe gome per qendrueshmeri, Praktike per cdo kuzhine!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shtrydhese frutash manuale, Ideale per shege dhe agrume, per leng te fresket plot vitamina cdo dite, Material inok i cilesise se larte, Kembe gome per qendrueshmeri, Praktike per cdo kuzhine!

Kitchen & Home