;

Sistemuese Kepucesh

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Sistemuese kepucesh me 10 kate, Sistemon dhe mbledh kepucet duke zene shume pak hapesire, cdo kat ze deri ne 5 pale kepuce cka do te thote qe ne total mund te mbani deri ne 50 pale kepuce, Dizanj portable te cilin mund ta vendosni lehtesisht ne cdo ambient qe deshironi, Dimensione: 90 cm x 16 cm x 140 cm. Perfekte per ju qe keni hapsiren e kufizuar!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Sistemuese kepucesh me 10 kate, Sistemon dhe mbledh kepucet duke zene shume pak hapesire, cdo kat ze deri ne 5 pale kepuce cka do te thote qe ne total mund te mbani deri ne 50 pale kepuce, Dizanj portable te cilin mund ta vendosni lehtesisht ne cdo ambient qe deshironi, Dimensione: 90 cm x 16 cm x 140 cm. Perfekte per ju qe keni hapsiren e kufizuar!

Kitchen & Home