;

Maus Me Wireless

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Maus me wireless, Kodi: DIF12098, Rreze veprimi: 10 m, Sensor optik: 2400 DPI, Gjatesi kabulli: 1.8 m. Me buton per fikje dhe ndezje, Dizanj ergonomik.
Sasia
Raporto

Kodi: #43255

Kategori:Elektronika, It, Periferike

Kontakt

Shperndaje

Maus me wireless, Kodi: DIF12098, Rreze veprimi: 10 m, Sensor optik: 2400 DPI, Gjatesi kabulli: 1.8 m. Me buton per fikje dhe ndezje, Dizanj ergonomik.

GoTech Electronics