;

Spraj Disku

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Spray per te lyer me ngjyra diskun e rrotave te makines, Ngurtesohet duke formuar nje shtrese elastike qe lehte meund te hiqet nese deshironi, Rezistente ndaj ujit apo korrizionit. Ktheni rrotat e makines ne ngjyren qe deshironi!
Sasia
Raporto

Kodi: #43222

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Spray per te lyer me ngjyra diskun e rrotave te makines, Ngurtesohet duke formuar nje shtrese elastike qe lehte meund te hiqet nese deshironi, Rezistente ndaj ujit apo korrizionit. Ktheni rrotat e makines ne ngjyren qe deshironi!

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.