;

Bluze Per Femije

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Fashion Kids Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femije, me dizanj kaq te bukur modern, Material i ngrohte, ne ngjyrat: e verdhe limoni, e kuqe dhe blu, Per moshat: 3-8 vjec!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femije, me dizanj kaq te bukur modern, Material i ngrohte, ne ngjyrat: e verdhe limoni, e kuqe dhe blu, Per moshat: 3-8 vjec!

Fashion Kids

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.