;

Rrip Per Dobesim

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Rrip Dobesimi, Dizenjuar per pjesen e barkut, Ndihmon ne humbjen e peshes pasi nxit djersitjen me disa ushtrime te thjesha, E pershtatshme per cdo person pasi pershtatet cdo lloj madhesie, material neotex pa latex për izolim superior të nxehtësisë , Siguron mbeshtetje perfekte te shpines, Per te formuar belin qe keni enderruar gjithmone!
Sasia
Raporto

Kodi: #42762

Kategori:Sport & Natyre, Fitness, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Rrip Dobesimi, Dizenjuar per pjesen e barkut, Ndihmon ne humbjen e peshes pasi nxit djersitjen me disa ushtrime te thjesha, E pershtatshme per cdo person pasi pershtatet cdo lloj madhesie, material neotex pa latex për izolim superior të nxehtësisë , Siguron mbeshtetje perfekte te shpines, Per te formuar belin qe keni enderruar gjithmone!

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.