;

Xhup Per Meshkuj

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Xhup per meshkuj, me dizanj te bukur me xhepa, material i lehte qe ju mban ngrohte, teper modern, Ne ngjyrat: i zi, i kuq dhe bezhe. Masat: M- 3XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #42711

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Xhupa

Kontakt

Shperndaje

Xhup per meshkuj, me dizanj te bukur me xhepa, material i lehte qe ju mban ngrohte, teper modern, Ne ngjyrat: i zi, i kuq dhe bezhe. Masat: M- 3XL.

shopaholic