;

Xhiboks Per Meshkuj

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Xhiboks kaq i bukur per meshkuj, Me dizanj modern, material cilesor, ne ngjyrat: i zi dhe i kuq, Masat: S-2XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #42707

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Xhupa

Kontakt

Shperndaje

Xhiboks kaq i bukur per meshkuj, Me dizanj modern, material cilesor, ne ngjyrat: i zi dhe i kuq, Masat: S-2XL.

shopaholic