;

Kostum Per Djem

(0 Vleresime)

2,390 Lekë

Shitesi: Fashion Kids Gjendja: Ne Stok

  • Kostum per djem, Me 4 pjese: Bluze + tuta + triko me kapuc dhe zinxhire + cante shpine, Dizanj sportiv dhe modern, Materiale pambuku, Ne ngjyrat: i kuq dhe gri, Per moshat: 1-6 vjec!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kostum per djem, Me 4 pjese: Bluze + tuta + triko me kapuc dhe zinxhire + cante shpine, Dizanj sportiv dhe modern, Materiale pambuku, Ne ngjyrat: i kuq dhe gri, Per moshat: 1-6 vjec!

Fashion Kids