;

Fustan Per Femra

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fustan per femra, me dizanj te bukur ne pjesen e mengeve, i zi material lekure, Modern dhe fashion, Masat: S-L.
Sasia
Raporto

Kodi: #42694

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Fustane

Kontakt

Shperndaje

Fustan per femra, me dizanj te bukur ne pjesen e mengeve, i zi material lekure, Modern dhe fashion, Masat: S-L.

Fashion Shop