;

Smartwatch

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Smartwatch m nje dizanj elegant kaq i bukur ne doren tuaj, Pervecse tregon oren mund ta perdorni per te kryer funksionet e smartphonit duke e lidhur nepermjet bluetooth dhe te beni telefonata apo tju vijne njoftime te ndryshme, Kryen edhe funksionet e 1 smartbracelet si pedometer, mat kalorite e djegura, hapat tuaj, monitoron gjumin etj, Paisur edhe me funksion per alarm, Madhesi ekrani: 1.3 inch, Rezolucion: 240*240 pixel, Sistem: Android IOS , kapacitet i baterise: 180 mAh.
Sasia
Raporto

Kodi: #42583

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Smartwatch m nje dizanj elegant kaq i bukur ne doren tuaj, Pervecse tregon oren mund ta perdorni per te kryer funksionet e smartphonit duke e lidhur nepermjet bluetooth dhe te beni telefonata apo tju vijne njoftime te ndryshme, Kryen edhe funksionet e 1 smartbracelet si pedometer, mat kalorite e djegura, hapat tuaj, monitoron gjumin etj, Paisur edhe me funksion per alarm, Madhesi ekrani: 1.3 inch, Rezolucion: 240*240 pixel, Sistem: Android IOS , kapacitet i baterise: 180 mAh.

Tech Shop