;

Batanije Per Femije

(0 Vleresime)

1,190 Lekë 1,790 Lekë (-34%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Batanije per femije, Kodi: VP0158 , e bërë nga mikrofibër cilësore, E butë do t’i kënaqë të vegjlit tuaj me motive të lezetshme me arush, Mund ta perdorni per krevat, karroce dhe ta merrni kudo me vete, lahet ne 40 grade, Dimensione: 80 x 100 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Batanije per femije, Kodi: VP0158 , e bërë nga mikrofibër cilësore, E butë do t’i kënaqë të vegjlit tuaj me motive të lezetshme me arush, Mund ta perdorni per krevat, karroce dhe ta merrni kudo me vete, lahet ne 40 grade, Dimensione: 80 x 100 cm

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.