;

Bluze Per Femije

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Fashion Kids Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femije, Me dizanj kaq te bukur dhe modern Calvin Klein, Material cilesor, Ne ngjyrat: blu dhe e kuqe, per moshat: 4-10 vjec!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femije, Me dizanj kaq te bukur dhe modern Calvin Klein, Material cilesor, Ne ngjyrat: blu dhe e kuqe, per moshat: 4-10 vjec!

Fashion Kids

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.