;

Paisje Per Veshjen e Corapeve

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Sock Slider eshte pasija me e vecante e cila do ju ndihmoje ne procesin e veshjes apo heqjes se corapeve tuaja, Menyra me e lehte dhe e pamundimshme pasi nuk keni perse perkuleni, Kaq praktike dhe e thjeshte ne perdorim, mjafton te vendosni corapin tek paisja dhe me pas te rreshqitni kemben ne te, Ideale sidomos per personat me aftesi te kufizuara levizese, me lendime apo edhe grate shtatezena. Dizanj i palsoshem qe e ben te ruhet mjaft lehte.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Sock Slider eshte pasija me e vecante e cila do ju ndihmoje ne procesin e veshjes apo heqjes se corapeve tuaja, Menyra me e lehte dhe e pamundimshme pasi nuk keni perse perkuleni, Kaq praktike dhe e thjeshte ne perdorim, mjafton te vendosni corapin tek paisja dhe me pas te rreshqitni kemben ne te, Ideale sidomos per personat me aftesi te kufizuara levizese, me lendime apo edhe grate shtatezena. Dizanj i palsoshem qe e ben te ruhet mjaft lehte.

Big Shop