;

Mprehes Thikash

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Mprehes thikash, Ideal per thika si te reja ne kuzhinen tuaj! I shpejte dhe teper efektiv, Fale tehut te dyfishte ju do arrni te keni thikat e mprehta ne vetem pak caste, vetem me nje kalim, Paisur me 3 ndarje cka e ben te pershtatshem per te gjitha llojet e thikave, Dizajni ergonomik i projektuar për dorën tuaj, Siguron qendrueshmeri dhe kualitet te larte, Perfekt per cdo kuzhine!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mprehes thikash, Ideal per thika si te reja ne kuzhinen tuaj! I shpejte dhe teper efektiv, Fale tehut te dyfishte ju do arrni te keni thikat e mprehta ne vetem pak caste, vetem me nje kalim, Paisur me 3 ndarje cka e ben te pershtatshem per te gjitha llojet e thikave, Dizajni ergonomik i projektuar për dorën tuaj, Siguron qendrueshmeri dhe kualitet te larte, Perfekt per cdo kuzhine!

Kitchen & Home