;

Zorre Uji

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Super Store Gjendja: Ne Stok

  • Zorre Uji, Ofron zgjidhjen e duhur per shume aktivitete ne shtepi, ideale per larjen e makinave dhe motocikletave, kafeshve shtepiake apo perdorim per ujitje ne kopesht, tarraca, lulishte e te tjera, Cilesi e larte dhe teper praktike, Ndertuar nga materiale te qendruedhme dhe teper rezistente,Me 8 opsione per hedhjen e ujit Gjatesia: 30 m.
Sasia
Raporto

Kodi: #40510

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Vegla Pune, Vegla

Kontakt

Shperndaje

Zorre Uji, Ofron zgjidhjen e duhur per shume aktivitete ne shtepi, ideale per larjen e makinave dhe motocikletave, kafeshve shtepiake apo perdorim per ujitje ne kopesht, tarraca, lulishte e te tjera, Cilesi e larte dhe teper praktike, Ndertuar nga materiale te qendruedhme dhe teper rezistente,Me 8 opsione per hedhjen e ujit Gjatesia: 30 m.

Super Store