;

Shkop selfie dhe stativ tripod 2 ne 1

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Shkop dhe stativ per selfie 2 ne 1 Paisja e duhur qe ju ndihmon te merrni foto apo videot me te bukura, i pershtashem per cdo smartphone me gjeresi: 5.5 - 8 cm, Mund ta perdorni si shkop per selfie apo edhe si stativ fale 3 kembeve qe mund ti hapen, Me nivele te ndryshme te gjatesise Dizanj ergonomik, me pult kontolli ne pjesen e fundit te shkopit te cilin mund ta shkepusni kur deshironi te beni foto ne distance dhe te realizoni shkrepjen Kapni momentet tuaja me te paharruara.
Sasia
Raporto

Kodi: #40268

Kategori:Elektronika, Foto & video, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Shkop dhe stativ per selfie 2 ne 1 Paisja e duhur qe ju ndihmon te merrni foto apo videot me te bukura, i pershtashem per cdo smartphone me gjeresi: 5.5 - 8 cm, Mund ta perdorni si shkop per selfie apo edhe si stativ fale 3 kembeve qe mund ti hapen, Me nivele te ndryshme te gjatesise Dizanj ergonomik, me pult kontolli ne pjesen e fundit te shkopit te cilin mund ta shkepusni kur deshironi te beni foto ne distance dhe te realizoni shkrepjen Kapni momentet tuaja me te paharruara.

Elektronic Store