;

Mbulese Makine

(0 Vleresime)

2,690 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Mbulese makine, Dizenjuar per mbrojtjen e makines suaj ndaj te gjitha faktoreve mjedisor si: rrezet e diellit, bora apo shiu, Gjithashtu mbron makinen tuaj nga gervishtjet dhe pluhurat, Material rezsitent edhe ndaj ujit, Masa: M
Sasia
Raporto

Kodi: #40109

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mbulese makine, Dizenjuar per mbrojtjen e makines suaj ndaj te gjitha faktoreve mjedisor si: rrezet e diellit, bora apo shiu, Gjithashtu mbron makinen tuaj nga gervishtjet dhe pluhurat, Material rezsitent edhe ndaj ujit, Masa: M

Benian SHA