;

Beres Petullash

(0 Vleresime)

590 Lekë 990 Lekë (-40%)

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Beres petullash, Nje pasije qe do sjelle argetim por edhe lehtesoje punen ne kuzhinen tuaj, Dizenjuar posacerisht per berjen e petullave me forme dhe te mbushura me cokollate, sheqer, arra e te tjera qe te gjithe i pelqejme kaq shume, Teper e lehte ne perdorim, Mjafton te hidhni brumin e pergatitur tek paisja, ta mbani siper tiganit me vajin e nxehur dhe te shtypni butonin, Petullat do kene formen e deshiruar dhe do jene gati ne vetem pak caste, Pergatisni lehte dhe shpejt, Material plastike i sigurt per shendetin, Teper praktik dhe i thjeshte edhe ne pastrim.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres petullash, Nje pasije qe do sjelle argetim por edhe lehtesoje punen ne kuzhinen tuaj, Dizenjuar posacerisht per berjen e petullave me forme dhe te mbushura me cokollate, sheqer, arra e te tjera qe te gjithe i pelqejme kaq shume, Teper e lehte ne perdorim, Mjafton te hidhni brumin e pergatitur tek paisja, ta mbani siper tiganit me vajin e nxehur dhe te shtypni butonin, Petullat do kene formen e deshiruar dhe do jene gati ne vetem pak caste, Pergatisni lehte dhe shpejt, Material plastike i sigurt per shendetin, Teper praktik dhe i thjeshte edhe ne pastrim.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.