;

Blender Me Bateri

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender Modeli: HM-03, Ideal per pergatitjen e lengjeve te fresketa te frutave dhe perimeve me vlera ushqyese dhe te shendetshme, milkshake, smothiee apo ushqime per femije, Teper e lehte dhe praktike, me kapacitet: 380 ml, Paisur me porte usb per krikim pasi funksionon me bateri, Kjo e ben te pershtatshme ta merrni kudo me vete ne sport, pune apo udhetimet tuaja per pergatitje ne cast dhe te fresketa, I lehte edhe ne pastrim.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Blender Modeli: HM-03, Ideal per pergatitjen e lengjeve te fresketa te frutave dhe perimeve me vlera ushqyese dhe te shendetshme, milkshake, smothiee apo ushqime per femije, Teper e lehte dhe praktike, me kapacitet: 380 ml, Paisur me porte usb per krikim pasi funksionon me bateri, Kjo e ben te pershtatshme ta merrni kudo me vete ne sport, pune apo udhetimet tuaja per pergatitje ne cast dhe te fresketa, I lehte edhe ne pastrim.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.