;

Ventilator Ajri

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Ventilator ajri Well Home Modeli: WL-7851, Cilesi e larte gjermane, Me nje dizanj modern ne ngjyre te kuqe, ideal per te mbajtur te fresket ambientin tuaj ne ditet e nxehta te veres, Paisur me 3 nivele shpejtesie dhe butona per kontoll, Rrjedha mjaft e fortë e ajrit e krijuar nga pajisja ju lejon të freskoni hapësirën para jush, Me funksionon per tu rrotulluar, Timer: 7.5 ore, Paisur edhe me pult per ta komanduar nga larg, Mund ta perdorni ne cdo ambient, shtepi apo zyra, Mban temperaturen konstante ne momentin qe arrihet niveli maksimal, Dimensione rreth: 81 cm, Fuqia: 45 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ventilator ajri Well Home Modeli: WL-7851, Cilesi e larte gjermane, Me nje dizanj modern ne ngjyre te kuqe, ideal per te mbajtur te fresket ambientin tuaj ne ditet e nxehta te veres, Paisur me 3 nivele shpejtesie dhe butona per kontoll, Rrjedha mjaft e fortë e ajrit e krijuar nga pajisja ju lejon të freskoni hapësirën para jush, Me funksionon per tu rrotulluar, Timer: 7.5 ore, Paisur edhe me pult per ta komanduar nga larg, Mund ta perdorni ne cdo ambient, shtepi apo zyra, Mban temperaturen konstante ne momentin qe arrihet niveli maksimal, Dimensione rreth: 81 cm, Fuqia: 45 W.

Kitchen & Home