;

Ventilator Ajri Montecasa

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Ventilator ajri Montecasa Ideal per ditet e nxehta te veres , Me 3 nivele shpejtesie dhe 5 helika qe rrotullohen, Mund ta perdorni ne cdo ambient, shtepi apo zyra.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ventilator ajri Montecasa Ideal per ditet e nxehta te veres , Me 3 nivele shpejtesie dhe 5 helika qe rrotullohen, Mund ta perdorni ne cdo ambient, shtepi apo zyra.

Kitchen & Home