;

Blender Loder

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Blender loder, Kaq argetues dhe zbavites per te vegjlit tuaj, Me dirta dhe muzike te bukur, Shoqerohet edhe me kivi, limon, thike dhe baze mbeshtetese per prerjen qe ata ti stimulohen dhe te krijojne ndjenjen e pergatitjes se lengjeve te verteta, E pershtatshme per mosha mbi 3 vjec.
Sasia
Raporto

Kodi: #38818

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Blender loder, Kaq argetues dhe zbavites per te vegjlit tuaj, Me dirta dhe muzike te bukur, Shoqerohet edhe me kivi, limon, thike dhe baze mbeshtetese per prerjen qe ata ti stimulohen dhe te krijojne ndjenjen e pergatitjes se lengjeve te verteta, E pershtatshme per mosha mbi 3 vjec.

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.