;

Aparat per Ruajtjen e Ujit

(0 Vleresime)

390 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aparat per kursimin e ujit ne shtepite tuaja duke rregulluar rrjedhjen, Kursen ujin deri ne 40%, Teper i thjeshte edhe per tu instaluar.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat per kursimin e ujit ne shtepite tuaja duke rregulluar rrjedhjen, Kursen ujin deri ne 40%, Teper i thjeshte edhe per tu instaluar.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.