;

Beres Keku DSP

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Beres Keku DSP Modeli: KC1114, Nje pajisje praktike per cdo shtepi, Ju lejon te realizoni kekun me formen me te bukur, Ndertuar nga material jongjites siguron pjekje ne te gjitha anet ne vetem pak minuta, Fuqia 1200 W, Shume e lehte edhe per tu pastruar.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Keku DSP Modeli: KC1114, Nje pajisje praktike per cdo shtepi, Ju lejon te realizoni kekun me formen me te bukur, Ndertuar nga material jongjites siguron pjekje ne te gjitha anet ne vetem pak minuta, Fuqia 1200 W, Shume e lehte edhe per tu pastruar.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.