;

Automatik Loder

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Automatik loder per femije me fisheke te mbushur me uje, Me nje performance te larte mund te gjuaj deri ne largesine e 20 m, Me drite dhe muzike ne momentin e gjuajtjes cka e ben ate te duket kaq i vertet, Bere nga materiale te sigurta per femijet. Funksionon me bateri.
Sasia
Raporto

Kodi: #37910

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Automatik loder per femije me fisheke te mbushur me uje, Me nje performance te larte mund te gjuaj deri ne largesine e 20 m, Me drite dhe muzike ne momentin e gjuajtjes cka e ben ate te duket kaq i vertet, Bere nga materiale te sigurta per femijet. Funksionon me bateri.

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.