;

Balladez Plastik

(0 Vleresime)

2,790 Lekë

Shitesi: Kamela.al Gjendja: Ne Stok

  • Balladez plastik, Nje zgjatues kabulli efikas i domosdoshem per te kryer nje sere funksionesh ne shtepine apo punen tuaj, Me gjatesi 25 m.
Sasia
Raporto

Kodi: #37351

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Vegla Pune, Vegla

Kontakt

Shperndaje

Balladez plastik, Nje zgjatues kabulli efikas i domosdoshem per te kryer nje sere funksionesh ne shtepine apo punen tuaj, Me gjatesi 25 m.

Kamela.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.