;

Blender dore mesko

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender dore MESKO Modeli: MS 4619, Kodi: MX11893, Me nje performance te larte, Ideal per pergatitjen e supave, salcave te shijshme e shume perberje te tjera ne kuzhinen tuaj, Me thika prej çeliku inox që sigurojnë përdorim efikas, Me 2 nivele shpejtesie, Fuqia: 300 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Blender dore MESKO Modeli: MS 4619, Kodi: MX11893, Me nje performance te larte, Ideal per pergatitjen e supave, salcave te shijshme e shume perberje te tjera ne kuzhinen tuaj, Me thika prej çeliku inox që sigurojnë përdorim efikas, Me 2 nivele shpejtesie, Fuqia: 300 W.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.