;

Biberon Ushqyes Classic

(0 Vleresime)

450 Lekë

Shitesi: NUK Albania Gjendja: Ne Stok

  • Biberon ushqyes Classic, materiali silikoni, masa large, Per mosha 0-6 muaj, Ne paktim vijne 2 cope se bashku.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biberon ushqyes Classic, materiali silikoni, masa large, Per mosha 0-6 muaj, Ne paktim vijne 2 cope se bashku.

NUK Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.