;

Blender Dore Sonifer

(0 Vleresime)

2,190 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender Dore Sonifer Modeli: SF-8003, Me nje dizanj ergonomik per kontroll te rehatshem, Ideal per pergatitjen e koktejleve, supave, salcave te shijshme, Material plastike nderthurur me celik inoks, Tehe mjaft te mprehta, Fuqia: 300 W, Tensioni: 220-240V, 50Hz, Përfshin një enë prej 500 ml, Pastrohet mjaft thjeshte.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Blender Dore Sonifer Modeli: SF-8003, Me nje dizanj ergonomik per kontroll te rehatshem, Ideal per pergatitjen e koktejleve, supave, salcave te shijshme, Material plastike nderthurur me celik inoks, Tehe mjaft te mprehta, Fuqia: 300 W, Tensioni: 220-240V, 50Hz, Përfshin një enë prej 500 ml, Pastrohet mjaft thjeshte.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.