;

Biberon Silikoni Per Femije

(0 Vleresime)

800 Lekë

Shitesi: NUK Albania Gjendja: Ne Stok

  • Biberon genjeshtar per femije, material silikoni, Forme qe pershtatet ne menyre te perkryer ne gojen e foshnjes, Paketimi permban 2 cope, Dizenjo terheqese, I pershtatshem per moshat 18-36 muajsh. Me paketim te ri per sterilizim ne mikrovale.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biberon genjeshtar per femije, material silikoni, Forme qe pershtatet ne menyre te perkryer ne gojen e foshnjes, Paketimi permban 2 cope, Dizenjo terheqese, I pershtatshem per moshat 18-36 muajsh. Me paketim te ri per sterilizim ne mikrovale.

NUK Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.