;

Arush Me Filxhan

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Personalized & More Gjendja: Ne Stok

  • Arush kaq i lezetshme me trendafila roze artificial se bashku me filxhan porcelani, luge dhe pjate me dizenjo Teddy Bear, Vijne ne nje paketim te bukur ne ngjyre pink, Nje dhurate ideale per personat e dashur!
Sasia
Raporto

Kodi: #35886

Kategori:Dhurata & Suvenire, Dhurata, Zbukuruese

Kontakt

Shperndaje

Arush kaq i lezetshme me trendafila roze artificial se bashku me filxhan porcelani, luge dhe pjate me dizenjo Teddy Bear, Vijne ne nje paketim te bukur ne ngjyre pink, Nje dhurate ideale per personat e dashur!

Personalized & More

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.