;

Set Lugesh

(0 Vleresime)

450 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Set me 6 luge te medha, kaq i nevojshem per perdorim ne kuzhinen tuaj, material inoksi qe nuk nxihen, me nje dizanj te bukur dhe elegant
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set me 6 luge te medha, kaq i nevojshem per perdorim ne kuzhinen tuaj, material inoksi qe nuk nxihen, me nje dizanj te bukur dhe elegant

Kitchen & Home