;

Batanije elektrike

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Batanije elektrike me material jashtazonisht te bute. Ju mban ngrohte gjate diteve te ftohta Shume e keshillueshme per personat qe vuajne nga reumatizmi, ftohjes dhe gripit. Me permasa: 1800 mm x 1500 mm, Mbrojtje nga mbinxehje
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Batanije elektrike me material jashtazonisht te bute. Ju mban ngrohte gjate diteve te ftohta Shume e keshillueshme per personat qe vuajne nga reumatizmi, ftohjes dhe gripit. Me permasa: 1800 mm x 1500 mm, Mbrojtje nga mbinxehje

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.