;

Babagjyshi Me Muzike

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Great Season Gjendja: Ne Stok

  • Babagjyshi i Vitit Te Ri vjen ne nje version kaq te vecante Me zile ne duar dhe syze Ai leviz kembet, duart, barkun, dhe syzet ne tingujt e kenges se Krishtlindjeve Nje dhurate kaq e vecante per te argetuar kedo ne festat e fundvitit
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Babagjyshi i Vitit Te Ri vjen ne nje version kaq te vecante Me zile ne duar dhe syze Ai leviz kembet, duart, barkun, dhe syzet ne tingujt e kenges se Krishtlindjeve Nje dhurate kaq e vecante per te argetuar kedo ne festat e fundvitit

Great Season

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.