;

Barbie Me Biciklete

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Babrie vjen ne versionin e saj me te bukur, ate me biciklete Me muzike dhe drita per ta bere me argetuese lojen me te Funksionon me bateri Madhesia e paketimit: 29*10*18cm
Sasia
Raporto

Kodi: #34144

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Babrie vjen ne versionin e saj me te bukur, ate me biciklete Me muzike dhe drita per ta bere me argetuese lojen me te Funksionon me bateri Madhesia e paketimit: 29*10*18cm

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.