;

Babagjyshi Zbukurues

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Great Season Gjendja: Ne Stok

  • Ornament zbukurues ne formen e Babgjyshit te Vitit Te Ri Ne ngjyre te bardhe me dizenjo me yje Ne pjesen mbrapa ka vend per te vendosur edhe qiri Ideale per te zbukuruar ambientin tuaj sidomos gjate periudhes se festave
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ornament zbukurues ne formen e Babgjyshit te Vitit Te Ri Ne ngjyre te bardhe me dizenjo me yje Ne pjesen mbrapa ka vend per te vendosur edhe qiri Ideale per te zbukuruar ambientin tuaj sidomos gjate periudhes se festave

Great Season

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.