;

Batanije elektrike

(0 Vleresime)

1,290 Lekë 1,990 Lekë (-35%)

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Batanije elektrike me material jashtazonisht te bute. Ju mban ngrohte gjate diteve te ftohta Shume e keshillueshme per personat qe vuajne nga reumatizmi, ftohjes dhe gripit. Me permasa 160*120 Cm Shtrohet poshte carcafeve. Ne ngjyre jeshile dhe te bardha
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Batanije elektrike me material jashtazonisht te bute. Ju mban ngrohte gjate diteve te ftohta Shume e keshillueshme per personat qe vuajne nga reumatizmi, ftohjes dhe gripit. Me permasa 160*120 Cm Shtrohet poshte carcafeve. Ne ngjyre jeshile dhe te bardha

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.