;

Baze Mbeshtese Per Prerje

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Baze Mbeshtetese Ideale per te bere prerjen e frutave, perimeve apo cdo produkti tjeter ne kuzhinen tuaj Bërë nga materiali plastike antibakterial te pademshme për shëndetin Ne formen e frutit te pjeshkes e ben kuzhinen tuaj me dekorative Me permasa rreth: 28 * 29 *0.9 cm Reziston temperaturave deri ne 120 grade Pastrohet mjaft thjeshte Nje aksesor kaq i nevojshem ne perditshmerine tuaj
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Baze Mbeshtetese Ideale per te bere prerjen e frutave, perimeve apo cdo produkti tjeter ne kuzhinen tuaj Bërë nga materiali plastike antibakterial te pademshme për shëndetin Ne formen e frutit te pjeshkes e ben kuzhinen tuaj me dekorative Me permasa rreth: 28 * 29 *0.9 cm Reziston temperaturave deri ne 120 grade Pastrohet mjaft thjeshte Nje aksesor kaq i nevojshem ne perditshmerine tuaj

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.