;

Biciklete Per Femije

(0 Vleresime)

3,290 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Nje Biciklete kaq e bukur per femije ne formen e nje motori me 3 rrota te medha, nje para, 2 mbrapa dhe pedale Me nje skelet te forte dhe me nje kosh mbrapa per mbajtjen e aksesoreve te ndryshem i cili hapet dhe mbyllet Material prej plastike , ngjyre i kuq
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje Biciklete kaq e bukur per femije ne formen e nje motori me 3 rrota te medha, nje para, 2 mbrapa dhe pedale Me nje skelet te forte dhe me nje kosh mbrapa per mbajtjen e aksesoreve te ndryshem i cili hapet dhe mbyllet Material prej plastike , ngjyre i kuq

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.