;

Balona Me Drite

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Trixie Shop Gjendja: Ne Stok

  • Balona kaq te vecanta me helium qe qendrojne lart pezull Plastike me elsticitet te larte ne menyre qe te mos shqetesoheni nese ajo shperthen papritmas Transparenca e lartë e bën atë te duket shumë bukur gjatë natës fale dritave shume te bukura LED Jane ideale per festat, festivalet, dasmat, ditelindjet tuaja qe padyshim do i beje ato me te vecanta dhe te bukura
Sasia
Raporto

Kodi: #24514

Kategori:Dhurata & Suvenire, Dhurata, Zbukuruese

Kontakt

Shperndaje

Balona kaq te vecanta me helium qe qendrojne lart pezull Plastike me elsticitet te larte ne menyre qe te mos shqetesoheni nese ajo shperthen papritmas Transparenca e lartë e bën atë te duket shumë bukur gjatë natës fale dritave shume te bukura LED Jane ideale per festat, festivalet, dasmat, ditelindjet tuaja qe padyshim do i beje ato me te vecanta dhe te bukura

Trixie Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.