;

Biberon Squeeze Bottle

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Biberon Squeeze Bottle eshte nje shishe qe sherben per dekorimin e embelsirave Ajo ka 3 lloje te ndryshme: nje koke me vrima për të përhapur përbërës të lëngshëm, . Dy të tjerat janë perfekte për çdo lloj dekorimi precize, të tilla si çokollata, biskota dhe shumë më tepër. Fleksibiliteti plastik i ri lejon që shishja të ketë një saktësi më të madhe në nxjerrjen e lëngjeve ose kremave për dekorime. Ajo ka një formë ergonomike të bërë nga polietileni semitransparent (PE) i cili eshte rezistent ndaj nxehtësisë.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biberon Squeeze Bottle eshte nje shishe qe sherben per dekorimin e embelsirave Ajo ka 3 lloje te ndryshme: nje koke me vrima për të përhapur përbërës të lëngshëm, . Dy të tjerat janë perfekte për çdo lloj dekorimi precize, të tilla si çokollata, biskota dhe shumë më tepër. Fleksibiliteti plastik i ri lejon që shishja të ketë një saktësi më të madhe në nxjerrjen e lëngjeve ose kremave për dekorime. Ajo ka një formë ergonomike të bërë nga polietileni semitransparent (PE) i cili eshte rezistent ndaj nxehtësisë.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.